Wat gaat het opeens snel + tip

Van de een op de andere dag is Myrthe overdag zo goed als zindelijk. Ik had al langer het idee dat ze precies wist wanneer ze moest plassen of poepen, alleen vond ze het potje en de wc niet zo aantrekkelijk. Het welbekende stickersysteem deed wonderen. De luier kon meteen uit blijven. We gaan al overal met haar naartoe zonder luier sinds dag 2. Ze heeft in een week tijd 2 ongelukjes gehad, that’s it. Knap he?

Poepen vindt ze erg moeilijk op het potje (zittend poepen vindt ze een beetje raar :mrgreen:). Dus soms doen we voor een poep nog even een luier aan.

O, de tip: neem voor onderweg een luier mee. Als Myrthe moet plassen, houden we even een luier onder / tegen haar billen. Dat is veel minder gesjouw dan een potje en ze kan overal en op elk moment plassen.

Hey, wat goed zeg!!! :clap:



En inderdaad, wat gaat het dan snel zeg… :shifty:



Goeie tip van je, thanx! Gaat het nog steeds zo goed???