jumbo sevice!

wat een goede sevice heeft de jumbo toch!! ik had afgelopen donderdag voor mijn verjaardag een giga bos rozen gekregen van mijn vader, gehaald bij de jumbo.

Nu hingen ze al en ze begonnen uit te vallen, dus ik had ze weggegooit toen ik van een buurvrouw hoorde dat ik ze terug had mogen brengen.

Dus ik de jumbo gemaild en ik mag gewoon een nieuwe bos komen halen!

hoe super kan de service zijn!!

Super !! :thumbup:

Wauw, super zeg! :thumbup:

Heel netjes!



(Ben ook altijd heel tevreden over de Jumbo… Had een keer meloen in een bakje dat al aan het gisten was en nog niet aan de datum. Kreeg mijn geld terug en een nieuw bakje meloen)

:thumbup: En tipje nu vriest het niet zo heel hard maar bij bloemen even een extra plastic tas meenemen en een oude krant waar je de bloemen in rolt. Krijgen ze minder een klap van de temperatuur wisseling. En wanneer je een berging of hal hebt waar je ze een uurtje kunt laten bijkomen zodat ze langzamer op kamertemperatuur komen is helemaal top.

Wow, wat een service! :thumbup: dat zie je idd niet overal.

Dat is er eentje voor de warme douche :mrgreen: :thumbup:

Daarom hoop ik nu zoooo hard dat wij hier ook een jumbo krijgen ipv 2 C1000‘s…

Super service idd!



Liefs Suzanne

Doet me goed om te horen :smiley: :wink:



Werk er helemaaaaal niet hoor…hihi