Help!! Die fruitvlekken in (witte) was!

Het is weer zover… net een nieuw wit shirt aan, perzik gegeten en dus vlekken… :twisted: (en wie denkt doe dan een slabber om, dat had ze, een mega theedoek als slabber omdat ik de bui al zag hangen, maar nee hoor, nog vlekken aan de hals :roll: )



Net gewassen, zelfs met nieuw spul van ariel wat laatst de meest onmogelijke al weken erin zittende vlekken uit iets had gekregen, maar het zit er nog in. Tja, je kunt het verwachten met kinderen en ze mag best vies worden van me, maar een perzikvlek in een net nieuw shirt vind ik toch wel zonde… dusse wie heeft de tip… het is een gewoon wit shirtje met felgekleurde bloemenprint en mag normaal op 30…trouwens ook in diezelfde was een wit overhemd met lichtblauw streepje met ook 1 of andere rare vlek.



Help!! :angel:

In de zon te drogen hangen. Ik had het laatst met rode macaronisaus, kwam gevlekt uit de was en na een dagje drogen in de zon waren de vlekken als euh sneeuw voor de zon verdwenen.