vrijdag ga ik met een vriendin naar Miss Saigon
nu willen we van tevoren daar ergens eten, beetje redelijke prijs.
weet iemand iets in de buurt vh beatrixtheater. liefst gewoon een bistro’tje ofzo
Het Beatrixtheater ligt dichtbij het station CS, zie ik. Op 10 minuutjes lopen van het CS (door winkelcentrum Hoog Catharijne heen, dus je kunt er droog komen): Café Restaurant Olivier (Achter Clarenburg 6)
Iets verder (ca. 15 min lopen v.a. CS) in het centrum: Tapasbar El Mundo (Voorstraat 18 )
Turks restaurant Selina (Mariastraat 8 ) vind ik ook super, maar is wellicht iets boven het budget waar je aan zit te denken.
En voor de echt snelle en goedkope hap (mocht het ineens later/meer gehaast uitvallen dan je lief is, bijv.) is er natuurlijk op station CS zelf vanalles en nogwat te verkrijgen. In de doorgang van CS naar Jaarbeurs verkopen ze o.a. heerlijke falafel.
Humpry’s
prima kwaliteit prijs en snelle service
zit onder het stadhuis
het jammere is dat aan de kant van de jaarbeurs niet zo heel veel zit dus eigenlijk moet je altijd precies aan de andere kant wezen.
er zit op hoogcatrijne wel een hele goede chinees.
in een wat achteraf hoekje